محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره

استعلام قیمت پنجره upvc
برای محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره کافیست با توجه به درخواست خود، در هر قسمت گزینه مورد نظر را انتخاب کنید. البته در نظر بگیرید همچنین برای دریافت پیش فاکتور قیمت پنجره دوجداره می توانید از راه های ارتباطی مانند تماس تلفنی، واتس آپ و یا تلگرام استفاده کنید. در اسرع وقت کارشناسان فروش پیش فاکتور پنجره دوجداره را برای شما ارسال خواهند کرد. با کلیک بر روی هر گزینه تماس با نرم افزار مربوطه برقرار می شود. تماس با واتس اپ تماس با ما

محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره upvc

حال نحوه محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره را توضیح می دهیم. در ابتدا برای شروع محاسبه قیمت، از تب ها و گزینه ها زیر، پنجره دوجداره یک لنگه، پنجره دولنگه، پنجره سه لنگه و درب دوجداره یکی را انتخاب کنید. با تغییر انتخاب هر یکی از گزینه ها اشکال پنجره های قرار گرفته تغییر می کند. در ادامه مراحل را با توجه به شرح زیر پیش می بریم.


• مرحله 1- شکل پنجره، تعداد بازشو و نوع حالت بازشو از موارد مهمی است که بر روی محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره upvc تاثیرگذار است. با اضافه شدن هر عدد بازشو با توجه به ابعاد، پروفیل لنگه و یک دست یراق آلات اضافه می شود. در این قسمت برای محاسبه فاکتور قیمت پنجره upvc دوجداره نوع و شکل بازشو پنجره مورد نظر خود را انتخاب کنید.

• مرحله 2- در این مرحله نوع پروژه را مشخص می کنیم. منظور از نوع پروژه تعویض پنجره قدیمی یا پروژه نوسازی می باشد. برای محاسبه هزینه تعویض پنجره قدیمی (برش پنجره قدیمی و نصب پنجره جدید و عدم وجود چارچوب مسطح ) می توانید گزینه تعویض پنجره قدیمی را انتخاب کنید. در صورتی که پروژه شما بصورت نوسازی بوده و یا پنجره قدیمی را کاملا از دیوار خارج کرده اید گزینه سمت راست یا پنجره نوسازی را انتخاب کنید.
تفاوت هزینه تعویض پنجره قدیمی با با پروژه نوسازی در نوع پروفیل و درصد نصب می باشد که در محاسبه انلاین قیمت پنجره دوجداره از اهمیت زیادی برخوردار است.

• مرحله 3-در این مرحله برای محاسبه قیمت پنجره upvc دوجداره باید نوع شیشه موردنظر خود را انتخاب فرمایید. در این قسمت برای حذف پیچیدگی محاسبه قیمت، تنها شیشه های دوجداره، سه جداره و رفلکس دوجداره را در نظر می گیریم.

• مرحله 4-در آخرین مرحله عرض و ارتفاع درب یا پنجره موردنظر خود را وارد کنید. لازم بذکر است ابعاد باید به متر وارد شود. مثلا اگر ابعاد پنجره شما 150 سانتی متر است باید عدد 1.5 را در کادر مربوطه وارد کنید.

°در نهایت قیمت یک عدد پنجره موردنظر شما در کادر انتهایی نمایش داده می شود.
پس از محاسبه انلاین قیمت پنجره دوجداره upvc توضیحات و نکاتی بیان شده که پیشنهاد می کنیم برای شفاف تر شدن قیمت مطالعه فرمایید.

بیشتر بخوانیم : پنجره دوجداره کشویی

 

بهترین پنجره دوجداره

کدام پنجره دوجداره بهتر است؟

انتخاب بهترین نوع پنجره دوجداره به موارد زیادی چون وضعیت ساختمان،موقعیت اطراف آن، فرم و مدل، مورد کاربرد آن در فضای اداری یا مسکونی،و عوامل دیگر بستگی دارد.بنابراین ابتدا باید فرم ، فضا و اندازه پنجره‌ها را در نظر بگیرید و پس از آن اقدام به خرید پنجره مطابق باسلیقه و شرایط خاص خود کنید.در اینجا به برخی از ویژگی‌ها و مزایا پنجره‌های دوجداره اشاره می­کنیم تا در هنگام انتخاب دید گسترده‌تری نسبت به پنجره مورد نظر خود داشته باشید.

از ویژگی‌های پنجره‌های دو جداره ضخامت آن ( بین 3 الی 10 میلی‌متر) ، فاصله صفحات آن (12 الی 16 میلی‌متر) و گاز مخصوص آرگون که بین صفحات شیشه تزریق می­شود،بایست اشاره کرد.

مزایای یک پنجره خوب عبارت‌اند از:

 • بالا بودن امنیت آن
 • عایق قوی صوتی
 • جلوگیری از اتلاف انرژی
 • جلوگیری از اشعه های مضر مثل فرابنفش
 • عایق حرارتی خوب برای ساختمان
 • آسیب‌رسانی کمتر به محیط‌زیست
 • نصب و تعویض آسان
 • شکیل و زیبا بودن
 • منعطف و مقاوم در برابر فرسودگی زودهنگام
 • و…
آیا شیشه دوجداره صدا را متوقف می کند؟
مردم معمولاً از پنجره‌ها و درهای با ضخامت شیشه‌های دو جداره به عنوان «شیشه‌های خاموش» یاد می‌کنند و به دلایل خوبی می‌توانند صدا را تا ۹۰ درصد کاهش دهند! خواص کاهش نویز آنها توسط قاب های UPVC کمک می کند که ارتعاشات نویز را از طریق واحد پنجره کاهش می دهد.

فرم استعلام آنلاین قیمت پنجره دوجداره

 

درب دوجدارهپنجره دوجداره سه‌لنگهپنجره دوجداره دو‌لنگهپنجره دوجداره یک‌لنگه

 

 

نکاتی در مورد محاسبه انلاین قیمت پنجره دوجداره

 • قیمت پنجره دوجداره محاسبه شده براساس لیست قیمت پروفیل سفید رنگ پنجره وین تک می باشد.
 • برای استعلام قیمت پنجره لمینت و یا رنگ با ما تماس بگیرید.
 • تمامی لولاهای مورداستفاده از لولاهای قابل تنظیم و رگلاژ می باشد.
 • یراق آلات از برند آکادو ترکیه بوده و با 10 سال ضمانت می باشد.
 • دستگیره پنجره ها بصورت سکوئستیک و از بهترین برند موجود استفاده می شود.
 • شیشه ها بصورت دوجداره صنعتی با گاز آرگون مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 

 

وزن شیشه دوجداره

وزن شیشه دوجداره

شیشه دوجداره از دو لایه جداگانه شیشه با فاصله تشکیل شده که هر یک وزن جداگانه ای دارد. وزن هر مترمربع شیشه دوجداره 4 و 4 میل برابر با 20 کیلوگرم و شیشه دوجداره 4 و 6 میلیمتر برابر با 25 کیلوگرم می باشد.

وزن یراق آلات

یراق آلات پنجره دوجداره شامل  لولا، دستگیره و اسپانیولت است. دستگیره مناسب پنجره تقریبا 140 گرم باید باشد. در کل وزن یراق آلات پنجره را 5 کیلوگرم باید در نظر گرفت.

در نتیجه برای محاسبه قیمت هر کیلوگرم پنجره دوجداره ابتدا از شرکت موردنظر فاکتور تهیه کنید سپس اعداد را در فرمول زیر قرار دهید:

(مترطول پروفیل*وزن متر طول)+(25*مترمربع شیشه درج شده در فاکتور)+(تعداد دست یراق آلات*5 کیلوگرم)

هر چند وقت یکبار باید شیشه دوجداره را تعویض کرد؟

حدود 20 سال
طول عمر معمول پنجره های دوجداره حدود 20 سال است، اما بسته به عوامل داخل خانه و کیفیت نصب و مواد مورد استفاده متفاوت است.

عوامل موثر در قیمت پنجره دوجداره

عوامل موثر در قیمت پنجره دوجداره

بدست آوردن قیمت تمام شده پنجره دو جداره وابسته به فاکتور هایی است که در زیر به برخی از مهمترین آنها اشاره خواهیم کرد:

هزینه تمام شده و نصب پنجره دو جداره : به طور کل میتوان عواملی را در قیمت پنجره دو جداره موثر هستند را ذیل شکل و اندازه پنجره، پروفیل استفاده شده در آن،مدل جداره پنجره، تعداد و نوع بازشو های آن،امکانات تهویه ای پنجره و سایر موارد ، تقسیم بندی کرد.

تعداد لنگه ها و پنجره­ها: در نظر داشتن تعداد پنجره در بدست آوردن قیمت نهایی پنجره دو جداره خیلی مهم است. هر چقدر تعداد پنجره ها بیشتر باشد نیاز به ملزومات، ابزار آلات و مدت زمان نصب بیشتری دارد.

جنس و نوع شیشه

جنس فریم و پروفیل پنجرهه ای دو جداره

ابعاد، سبک و شکل پنجره ها

ابزار آلات مصرفی و یراق آلات استفاده شده در پنجره

هزینه نصب و راه اندازی پنجره های دو جداره

تغییرات نرخ ارز و تاثیر آن در قیمت مواد اولیه و ابزار آلات پنجره ها

و…

انواع مدل پنجره دوجداره

انواع مدل پنجره دوجداره

امروزه پنجره دوجداره ها را در انواع مختلف از نظر عملکرد و ساختار تولید می نمایند. از جمله این پنجره ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • پنجره دوجداره ثابت : از پرکاربردترین نمونه های پنجره دوجداره است که تقریبا در تمامی مکان ها می بینیم. این پنجره ها ثابتند و دستگیره ای برای بازشدن ندارند.
 • پنجره دوجداره تک حالته: باز و بسته شدن این پنجره ها مانند دیگر پنجره های معمولی است. معمولا طراحی این پنجره ها ساده است.
 • دوحالته: نمونه های دوحالته می توانند در دو جهت افقی و عمودی باز و بسته شوند و انتخاب این حالت به شما و شرایط اتاق بستگی دارد.
 • سایه بانی: مدل های سایبانی را اغلب برای سرویس های بهداشتی مورد استفاده قرار می دهند. باز شدن آن ها تنها در راستای محور افقی است. نوع باز شدن آن به طرف داخل یا خارج و … را می توانید خود انتخاب کنید.
 • فولکس واگنی: دلیل نامگذاری این پنجره ها این است که نحوه باز شدن این پنجره های دوجداره همچون در ون فولکس واگن است. این پنجره ها می توانند تا ۴۵ درجه روی ریل ها باز شوند و اغلب قیمت بسیار بالایی دارند.
 • آکاردئونی: از زیباترین نمونه پنجره های دوجداره می باشند که برای استفاده رو به بالکن و … بسیار مناسب می باشد. همان طور که از نام آن ها پیداست، طراحی و شکل این پنجره ها شبیه به آکاردئون است و بیشتر از آن ها برای پنجره های عریض استفاده می گردد.
 • کشویی یا ریلی: از دیگر نمونه پنجره های دوجداره، مدل های کشویی است که حرکت آن ها بر روی ریل ها به سمت چپ و راست است. از مزیت این نمونه پنجره های دوجداره آن که هیچ فضایی را اشغال نمی کنند و برای باز و بسته شدن نیازی به کنار زدن پرده ها ندارید.

پرسش و پاسخ پنجره دوجداره FAQ

 

■ تفاوت عایق بندی پنجره لولایی با پنجره دوجداره کشویی چقدر است؟

از بهترین حالت های بازشوی پنجره دوجداره، حرکت ریلی و کشویی پنجره upvc است. اما وجود ریل و خلاصی بین بازشو و ریل موجب ضعیف شدن عایق بندی خواهد شد. میزان عایق بندی پنجره کشویی نسبت به پنجره لولایی بین 10 تا 20 درصد ( با توجه به ابعاد لنگه متحرک) کاهش می یابد.
در نظر بگیرید با این حال عایق بندی پنجره کشویی نسبت به پنجره آهنی قدیمی بیشتر است.


■ عایق بندی کدام پنجره بهتر است؟

با در نظر گرفتن تمامی حالت های بازشو، بهترین عایق بندی برای پنجره دوجداره ثابت (fix) و در درجه بعدی پنجره تک حالته (turn)، دوحالته (tilt & turn) و پنجره فولکس واگنی است. پنجره دوجداره کشویی و آکاردئونی در درجه عایق بندی پایین تری قرار دارند.

 

■ چرا صدای باد در پنجره ها شنیده می شود؟

 

شنیدن صدای زوزه باد در پنجره دوجداره بدلیل فاصله بین لنگه بازشو و فریم پنجره و یا فاصله بین دیوار و فریم پنجره است. در صورتی که فاصله بین لنگه بازشو و فریم باشد می توان با رگلاژ پنجره و یا در نهایت با تعویض لولا (استفاده از لولای رگلاژی) مشکل را حل کرد. اما در حالت دوم(دیوار و فریم) با پر کردن فاصله بوسیله چسب سیلیکون مشکل حل می گردد.

 

■ کدام لولا برای پنجره دوجداره مناسب تر است؟

لولای پنجره دوجداره به دو نوع اصلی تنظیمی (رگلاژی) و معمولی تقسیم بندی می شود. لولای معمولی مانند لولای درب اتاق است که کاملا مکانیزم ساده ای دارد و قابلیت تنظیم مجدد را ندارد. اما در لولای تنظمیی می توان با آچار آلن لنگه پنجره را کاملا رگلاژ کرد

 

 

 

■ تفاوت قیمت پنجره دوجداره کشویی با پنجره دوجداره لولایی چقدر است؟

پنجره upvc از سه جز اصلی پروفیل، شیشه و یراق آلات تشکیل شده است. تنها تفاوت پنجره دوجداره کشویی با پنجره لولایی (تک حالته)، در نوع پروفیل مصرفی است. با افزایش قیمت پروفیل کشویی، بطور تقریبی قیمت یک پنجره ریلی نسبت به لولایی بین 30 تا 50 % بالاتر است.

 

■ قیمت مترمربع پنجره دوجداره چقدر است؟

قیمت مترمربع پنجره دوجداره upvc با ابعاد و تعداد بازشوهای استاندارد در تاریخ مهرماه 1399 بطور تقریبی برابر با 1.200.000 تومان است.
مشاوره و ارائه پیش فاکتور از وظایف پرسنل فروش آرکوین است. شما می توانید با یک تماس از این خدمات استفاده کنید.


■ اختلاف قیمت پنجره دوجداره بیرون رنگ با پنجره سفید چقدر است؟

در برخی پروژه های تعویض پنجره با دوجداره و یا پنجره نوسازی استفاده از پنجره رنگی (بیرون یا داخل رنگ) از الزامات کارفرما و یا معماران است. در این صورت می توان از پنجره بیرون لمینت و یا بیرون رنگ استفاده کرد. این اختلاف رنگ موجب افزایش قیمت 10 تا 15 درصدی مبلغ کل فاکتور پنجره خواهد شد.


■ اختلاف قیمت پنجره دوجداره طرح چوب یا لمینت با پنجره سفید چقدر است؟

پنجره لمینت طرح چوب از پروفیل رنگی با روکش لمینت تهیه شده است. با تغییر پنجره سفید به پنجره طرح چوب مبلغ کل فاکتور پنجره یوپی وی سی بین 35 تا 50 درصد افزایش می یابد.


■ انواع بازشو پنجره دوجداره کدام است و قیمت آنها چقدر است؟

 

انواع بازشوی پنجره یو پی وی سی به پنجره تک حالته، دوحالته، ریلی یا کشویی، محوری، فولکس واگنی و آکاردئونی تقسیم بندی می شود. ترتیب قیمتی هر یک از یراق آلات را در زیر مشاهده می کنیم:
تک حالته = کشویی < دوحالته < فولکس واگنی < محوری < آکاردئونی

مزایای یک پنجره خوب چیست؟

مزایای یک پنجره خوب عبارت‌اند از:

 • بالا بودن امنیت آن
 • عایق قوی صوتی
 • جلوگیری از اتلاف انرژی
 • جلوگیری از اشعه های مضر مثل فرابنفش
 • عایق حرارتی خوب برای ساختمان
 • آسیب‌رسانی کمتر به محیط‌زیست
 • نصب و تعویض آسان
 • شکیل و زیبا بودن
 • منعطف و مقاوم در برابر فرسودگی زودهنگام
 • و…

عوامل موثر در قیمت پنجره دوجداره چیست؟

جنس و نوع شیشه

جنس فریم و پروفیل پنجرهه ای دو جداره

ابعاد، سبک و شکل پنجره ها

ابزار آلات مصرفی و یراق آلات استفاده شده در پنجره

هزینه نصب و راه اندازی پنجره های دو جداره

تغییرات نرخ ارز و تاثیر آن در قیمت مواد اولیه و ابزار آلات پنجره ها

و…

پنجره دوجداره-alkowin.ir

درب و پنجره دوجداره

احتمالا برای شما هم پیش آمده که از خود بپرسید پنجره دوجداره UPVC چیست؟ این عبارت مخفف عبارت Unplasticised Poly Vinyl Chloride است.این نوع متریال برگفته از مشتقات نفت خام است. موادی که در آن استفاده شده است باعث شده که ایت نوع در و پنجره ها در برابر تغییرات شدید دما بسیار مقاوم باشند. این نوع از در و پنجره ها در دهه 80 در اروپا اختراع شدند که بعد از آن، کشور آلمان در این حوزه پیشرفت کرده و پنجره های دو جداره را تولید و به بازار عرضه نمودند . بعد از مدتی که استفاده از آنها همه گیر شد، در و پنجره UPVC توانست جایگزین خوبی برای انواع مدل های قدیمی تر مثل پنجره های آهنی و چوبی شود تا جایی که امروزه در صنایع ساختمانی از پر کاربرد ترین مدل های در و پنجره محسوب می­شوند. یکی از نکات مهم درانتخاب در و پنجره عایق بندی و حفظ انرژی داخل ساختمان است. شیشه های دو جداره برای همین منظور ساخته شده اند، این نوع از پنجره با داشتن یک لایه گاز آگون در بین دو جداره شیشه از هدر رفت انرژی به خارج از ساختمان بطور چشم گیری جلوگیری می­کنند.همینطور شما می­توانید با استفاده از شیشه های 3 جداره عایقی بهتر و کارا تر ایجاد کنید.

تعمیرات و تعویض پنجره دوجداره

مراحل تعمیر پنجره دو جداره به شرح زیر می­باشد: برای اینکه با چگونگی تعمیر پنجره های UPVCآشنا شوید ابتدا باید با اجزای آن آشنا شوید: اجزای پنجره های دوجداره UPVC عبارتند از: پروفیل قاب  بازشو UPVC،لاستیک درزبندی و عایق کاری، زوار UPVC، پروفیل گالوانیزه، شیشه، پنل، یراق آلات پنجره. مواردی که امکان دارد در دراز مدت دچار مشکل شده و نیاز به تعمیر پیدا کنند به شرح زیر می­باشد.

 • رگلاژ کردن پنجره و تعمیر گیر کردن هنگام باز و بسته شدن. گاهی پیش می آید که پنجره شما زمان باز و بسته شدن گیر کند ، یا زمان باز کردن آن خود به خود بسته می شود برای رفع این مشکنلات باید عیب پنجره را یافت و آن را رگلاژ دوباره کرد
 • رفع ایراد عایق بندی و جلوگیری از ورود و خروج سرما به داخل
 • از ویژگی‌های مهم و منحصربه‌فرد پنجره‌های دو جداره عایق بودن آن در برابر سر و صدای بیرون هست، پس اگر احساس کردید که سر و صدای بیرون به داخل منتقل می­شود باید دست به تعمیر پنجره دوجداره زد.
 • گاهی با شکسته شدن یکی از شیشه‌های پنجره دو جداره کارایی و کیفیت آن از بین می­رود، پس در صورت شکسته شدن یا ترک برداشتن شیشه دوجداره با یک متخصص تماس گرفته و به سرعت اقدام به تعوض و یا تعمیر آن کنید.
 • اگر می‌خواهید پنجره شما به درستی باز و بسته شود بایستی یراق‌آلات پنجره به درستی کار کنند. به همین دلیل اگر دیدید که یراق‌آلات پنجره شما شکسته و یا فرسوده شده،باید به سرعت دست به تعمیر آن بزنید.
 • تعمیر و بهبود بخشیدن عایق‌بندی و درزبندی پنجره دو جدار نیز از بخش‌های مهم آن محسوب می­شود . اگر احساس کردید که این عایق‌بندی دچار مشکل شده است باید به سرعت دست به تعمیر آن بزنید
 • یکی از مشکلات دیگر که با تعمیر پنجره رفع می­شود، کوتاه کردن یکی از لنگه‌های باز شو پنجره در جاهایی است که لنگه پنجره گیر می­کند ، شما می­توانید با کوتاه کردن لنگه‌ای که گیر می‌کند این مشکل را رفع کنید.
 • تعویض و تعمیر کردن لولاهای فرسوده شده و آسیب‌دیده پنجره

و…

 

پنجره دوجداره-alkowin.irرگلاژ پنجره دوجداره

چنانچه پنجره شما در زمان باز و بسته شدن سخت عمل کند و یا احساس کنید که عایق‌بندی محکم آن تضعیف‌شده ، نیاز به رگلاژ پنجره دو جدار ضروری می­گردد.پنجره‌های دوجداره از نقاط مختلفی قابلیت رگلاژ شدن دارند. 1. از شیشه پنجره 2. از فریم لنگه باز شو 3.از یراق آن.

ابتدا باید پوشش لولا را از محل خود خارج کنیم( برای این کار اول باید پنجره را باز کنیم و بعد از آن با استفاده از یک پیچ‌گوشتی یا یک آچار آلن پوشش را آزاد کنیم.

جهت رگلاژ کردن پنجره لنگه بازش و درب پنجره دوجداره می‌بایست از محور عمودی و افقی آن جابجا شود.( برای این کار بایست 5 میلی‌متر پیچ رگلاژی را با استفاده از آچار آلن، باز بسته کنیم)با این کار لنگه باز شو درب یا پنجره دو جدار در محور افقی حرکت کرده و جابجا می­شود.بایستی تا موقعی پیچ رگلاژ را حرکت دهیم که وقتی لنگه باز شو را در جهت افقی حرکت دادیم، ناتر ازی آن رفع شده باشد.

در رگلاژ عمودی نیز از پیچی که بالای لولای 3D قرار دارد و یک آچار آلن 4میلیم تری استفاده می­شود.اول از همه به باز کردن پوشش لولای پنجره دو جداره با بهره‌گیری از آچار آلن و با همان آچار ، پیچ را در جهت عقربه‌های ساعت می­چرخانیم. با این کار لنگه باز شو به سمت بالا حرکت خواهد کرد و اگر در جهت خلاف عقربه‌های ساعت بچرخانیم به سمت پایین حرکت می­کند. از این روش برای باز کردن لولاها استفاده می­شود.

حفاظ پنجره دوجداره

حفاظ پنجره و نرده‌های فلزی بالکن از مهم‌ترین گزینه‌ها جهت افزایش ضریب امنیت یک خانه است.بنابراین بدیهی است که از حفاظ پنجره برای بالا بردن امنیت استفاده شود. در زیر به انواع حفاظ پنجره اشاره خواهیم کرد:در خانه‌های امروزی پنجره‌های دوجداره بزرگ فاقد هر گونه حفاظی هستند ، به همین جهت ضرورت استفاده از حفاظ کاملاً حس می­شود.

 • نرده پنجره دوجداره از جنس استیل: حفاظت از پنجره‌های استیل با استفاده از نرده‌های استیل صورت می‌گیرد از مهم‌ترین خصوصیات این حفاظ استیل می­توان به: مقاوم در برابر زنگ‌زدگی، رنگ بدون تغییر در طول زمان، مقاومت و استیبیلیته بالا،مناسب برای مناطقی که بارندگی در آنجا زیاد است.
 • نرده‌های ساده برای پنجره‌های ساده: به این نوع حفاظ‌ها ، محافظ‌های پنجره‌های فرفورژه گفته می­شود. این نوع حفاظ‌های با وجود سادگی از زیبایی و ظرافت زیادی برخوردارند و در کنار آن مقاومت و استحکام بالایی نیز دارند. این نوع حفاظ‌ها در طرح‌ها و رنگ‌های متنوعی در بازار موجود است.
 • حفاظ برای پنجره‌های مدرن: محبوبیت روزافزون حفاظ‌های مدرن نقش پر رنگی در دکوراسیون داخلی پیداکرده‌اند.این مدل از حفاظ‌های مدرن نیز توانسته­اند زیبایی و امنیت را در کنار هم قرار دهد.