درباره ما
کارخانه آرکوین وین تک
کارخانه درب و پنجره uPVC
درب و پنجره upvc خرمدشت
پنجره آرکوین

شرکت آرکوین با بیش از یک دهه سابقه در زمینه تولید درب و پنجره Upvc در منطقه صنعتی خرمدشت (شرق تهران) فعالیت می نماید. نقطه قوت ما را محصول با کیفیت، پرسنل مجرب و مشتریان وفادار تشکیل می دهد. آرکوین با بیش از 3 هزار مشتری رضایتمند در زمینه پروژه نوسازی و همچنین تعویض پنجره قدیمی با دوجداره توانسته سهم زیادی از بازار درب و پنجره یوپی وی سی را به خود اختصاص دهد.
از دیگر فعالیت های ما صادرات درب و پنجره دوجداره و محصولات مکمل آن به کشورهایی همچون عمان، روسیه، عراق و گرجستان می باشد.

تهیه پروفیل با کیفیت و استاندارد، استفاده از بهترین ماشین آلات روز دنیا، بهره مندی از پرسنل متخصص و کارآزموده و همچنین نظارت دائمی بر عملکرد فنی و پشتیبانی فروش، خط مشی آرکوین بوده و که موجب رضایت مندی مشتریان شده است.

✔ بکارگیری ماشین آلات CNC برای تولید پنجره

✔ استفاده از بهترین پروفیل های موجود در بازار مانند ویستابست و وین تک

✔ نمایندگی گرید A+ پنجره وین تک

✔ استفاده از شیشه های دوجداره صنعتی با گاز آرگون

استاندارد و گواهینامه آرکوین

محصولات درب و پنجره UPVC ساخته شده در کارخانه آرکوین با توجه به رعایت استانداردهای لازم طی فرایند تولید و کنترل کیفی پس از مراحل تولید، موفق به اخذ گواهینامه های مختلف گردیده است. این محصولات با آزمون هایی ویژه در آزمایشگاه های تخصصی تایید صلاحیت شده محصول محور شرکت آدوپن پلاستیک پرشین وین تک مورد آزمایش قرار گرفته اند.
تــست های مـذکور شامل نفوذپذیری هوا براساس استاندارد ISIRI 11093، ISIRI 7822، DIV EN 12207 BS EN 1026 و نفوذ پذیری آب یا آب بندی براساس استاندارد های ISIRI 11864 ، DIN EN 12208، BS EN 1027 و همچنین آزمون مقاومت در برابر بار باد مطابق با ISIRI 11421 ، ISIRI 11420 ، BS EN 12211, 12210 می باشد.

گواهینامه و استانداردهای آرکوین

رزومه ما

درب و پنجره آرکوین به عنوان تولید کننده درب و پنجره Upvc، آلومینیوم اختصاصی و پنجره آلومینیوم ترمال بریک با تکیه بر تولید با کیفیت، اجرا و نصب موفق توانسته اعتماد و توجه برخی از شرکت های معتبر و مشتریان عزیز را کسب نماید.

ارائه محصولی با کیفیت بالا و نصب بهمراه سرعت و کیفیت، تعهد امانتداری و صحت در اجرای کار همواره خط مشی ما بوده است. همین امر موجب همکاری مستمر ما با برخی از شرکت های شناخته شده گردیده است که در زیر مشاهده می کنید:

 

رزومه ما
Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x